Історія створення закладу

Золочівський дитячий будинок змішаного типу Золочівської районної ради був створений на виконання Указу Президента України № 1086/2005 "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей" як заклад нового типу для дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування розпорядженням Золочівської районної державної адміністрації № 160 від 19.04.2006 р.

Концепція державної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Реформування системи закладів проводиться шляхом переведення дітей, що в них виховується, до закладів нового типу, утворених місцевими органами виконавчої влади за місцем походження дітей, з урахуванням їх віку та соціального статусу

У своїй діяльності заклад керується статутом, затвердженим рішенням ХХ сесії Золочівської районної ради VI  скликання від 30.03.2012 р. та Положенням про дитячі будинки і загальноосвітні школи -інтернати для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім'ї, молоді та дітей від 21.09.2004 р. № 747/460.