Організація життєдіяльності

1.Соціальна адаптація

Формування здатності орієнтуватися та пристосовуватись до нових умов життя, конструктивно на них впливати, вміти визначити свій статус в соціальній групі, оцінці своїх здібностей і можливостей.Визначення сенсу життя та свого місця в ньому.

- недільна школа при Свято-Вознесенському храмі;
- суспільно-громадські організації;
- фонди;
- робота соціального педагога;
- психологічна служба;
- юридично-правовий захист дитини;
- районний центр зайнятості.

2.Медична реабілітація

Виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я.

- КП "Золочівська ЦРЛ";
- відділ з питань молоді та спорту;
- районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

3.Навчальний блок

Задоволення освітніх та професійних потреб і надання можливостей кожному громадянину України постійно вдосконалювати свою освіту, підвищувати професійний рівень, оволодівати новими спеціальностями.

- районний методичний кабінет;
- Довжанська загальноосвітня школа;
- курси при вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації;
- районна бібліотека.

4.Розвиток творчих здібностей

Створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу особистості, перспектив її саморозвитку в колективі. Захист та підтримка інтересів особистості дитини.

- гуртки-студії дитячого будинку;
- БДЮТ;
- РБК;
- ДМШ;
- районна бібліотека;
- організація майстер-класів;
- клуб цікавих людей "Майстер-клас".

5. Фізкультурно-оздоровчий комплекс

Формування у зростаючої особистості вміння цінувати себе як носія фізичних, духовно-душевних та соціальних сил, що є важливою умовою формування активної життєвої позиції.

- ДЮСШ;
- чемпіонати дитячого будинку;